Дельта встановила нову робот-мийку RoboWash для Volkswagen Центр Херсон
21.04.2021

Дельта встановила нову автомийку RoboWash для мережі АЗС БРСМ-Нафта

Компанія Дельта успішно завершила установку нової автоматичної безконтактної автомийки ROBOWASH для свого постійного клієнта – автозаправної мережі АЗС БРСМ-Нафта. Нова робот-автомийка вже введена в експлуатацію і знаходиться на АЗС БРСМ-Нафта, с.Бузовая, Київська обл. (Траса Житомир-Київ)

бесконтактная автомойка robowash на АЗС БРСМ
бесконтактная автомойка robowash на АЗС БРСМ

Автозаправні мережі ведуть жорстку конкуренцію за “гроші” кінцевого споживача. І сьогодні ця конкуренція дуже зримо змістилася в площину послуг, де у клієнта з’являються не просто вибір продуктів на перекус, а повноцінні маркети з великим асортиментом товарів для дому та автомобіля, кафе, автомийки тощо.

Робот-автомийка ROBOWASH ідеально вирішує питання “конкуренції” для автозаправних мереж. Послуга експрес-автомийки максимально точно відповідає потребам сучасного ринку, допомагаючи вирішити клієнту питання з мийкою автомобіля швидко і зручно по дорозі на роботу, додому, після далекої подорожі та ін.

бесконтактная автомойка robowash на АЗС БРСМ
бесконтактная автомойка robowash на АЗС БРСМ

Безконтактний робот ROBOWASH виконує всі функції повноцінної мийки автомобіля: від попереднього змочування до кінцевої сушки, включаючи нанесення хім.реагентов, мийку високим тиском, миття днища і порогів. Для мережі БРСМ-Нафта робот встановлений в версії Robowash 3D Преміум, яка включає додаткову опцію “Пінна ковдру” для нанесення активної піни.

Детальніше про робот-автомийку Robowash 3D ….