Мийки самообслуговування

обладнання christ в Україні

Протягом більш 18ти років компанія “Дельта Кріст Сістемз” є ексклюзивним дистриб’ютором автомийного обладнання CHRIST в Україні.

Величезний досвід продажів і монтажу – Дельта встановила понад 250!!! автомийок різної складності і обслуговування дозволяє нам зробити НАЙКРАЩУ ПРОПОЗИЦІЮ В УКРАЇНІ!

Німецька фірма Otto Christ AG виробляє мийки самообслуговування, які отримали широку популярність не тільки в Німеччині і в країнах Європейського Союзу, а й в Україні. З 2002 р. обладнання марки Christ успішно експлуатується на автомийках в Україні і є відмінним прикладом високої якості і надійності. Побудовані за останнім словом техніки, автомийки Christ відрізняються високою якістю виконання, чудовою якістю мийки преміум-класу і низькими експлуатаційними витратами:

 • до 45% економії електроенергії;
 • до 80% економії споживання води.

Мийки самообслуговування Christ представлені 3-ма типовими моделями: Compact (бюджетна мийка), SkyLine (класична мийка) і SkyWing (мийка преміум класу). Незалежно від моделі всі мийки Christ виготовлені за високими німецькими стандартами якості.

мойки самообслуживания christ compactмойки самообслуживания christ compact

COMPACT

мийка самообслуговування Compact – це компактна модульна і недорога автомийка бюджетного класу, яка підійде для ділянок з обмеженою площею або як додаткова установка для СТО або АЗС.

мойки самообслуживания christ skylineмойки самообслуживания christ skyline

SKYLINE

Мийка самообслуговування SkyLine – це класична, перевірена роками модель автомийки, яка зібрала кращі інженерні рішення і функціонал від Christ WashSystems.

мойки самообслуживания christ skywingмойки самообслуживания christ skywing

SKYWING

Мийки самообслуговування SkyWing – це високтехнологічна преміум-мийка з ексклюзивним дизайном в стилі Hi-Tech і технологічною конструкцією, виконаною за найсучаснішими технологіями.

Німецькі класичні мийки самообслуговування

Мийки самообслуговування Christ SkyLine

мойки самообслуживания в украинемойки самообслуживания в украине
 • Міцна, надійна конструкція з оцинкованої сталі, чудово спроектовані мийні бокси шириною від 4,9м і висотою від 3,2 м, рекламний фриз з LED-підсвіткою і високопродуктивне автомийне обладнання.
 • Число мийних постів (боксів) залежить від побажань власника і площі території під автомийку. У кожному боксі встановлюється висококласне автомийне обладнання для нанесення піни, мийки високим тиском, щіткової мийки з шампунем, витряхівателі килимків та ін.
 • Клієнт автомийки обслуговується повністю самостійно: купує жетони для оплати послуг, вибирає мийні програми, власне миє і протирає автомобіль, пилососить салон, витрушує килимки.
 • Christ пропонує різні варіанти виконання: дах автомийки в 2-х варіантах – плоска з профнастилу або напівпрозора кругла, перегородки, що розділяють мийні бокси, можуть бути зроблені з брезенту, сендвіч-панелей або загартованого тонованого скла ESG підвищеної міцності (найбільш ефектний варіант, що користується великим попитом).
 • Сучасний і привабливий по дизайну фриз з LED-підсвіткою надає мийкам Skyline надзвичайно презентабельний зовнішній вигляд навіть на дуже далекій відстані. Особливо ефектно автомийка виглядає на світанку і заході.
 • Енергозберігаючі технології LED забезпечують значні переваги: довга тривалість горіння ламп, рівне без мерехтіння світло, низькі експлуатаційні витрати – до 70% економії електроенергії в порівнянні з флуоресцентними трубками.
Німецькі мийки самообслуговування Premium класу

Мийки самообслуговування Christ SkyWing

мойки самообслуживания в украинемойки самообслуживания в украине
 • Преміальні автомийки з унікальним дизайном, що нагадує за своєю формою на крила літака, виглядають дуже ефектно і привабливо.
 • Просторі і світлі мийні бокси в поєднанні з прозорим навісний дахом, пропускає величезний потік світла, дають неймовірне відчуття легкості і чистоти, що дуже подобається клієнтам.
 • Автомийки укомплектовані найсучаснішим, висококласним устаткуванням: мийка високим тиском, пінна мийка, щіточна мийка шампунем і ін.
 • Збільшена ширина боксів (5,1м) значно розширює коло клієнтів, дозволяючи обслуговувати широкі автомобілі.
 • Перегородки мийних боксів можуть бути виконані з сендвіч панелей або загартованого тонованого скла ESG підвищеної міцності, яке додає ще більшої ефектності зовнішнім виглядом автомийки.
 • Спеціальна програма “піна ХXL” дозволять по-справжньому насолодитися мийним процесом. Неймовірно свіжий аромат, густа піна і приголомшливий мийний ефект, який досягається після 30 секунд витримки
Німецькі мийки самообслуговування Економ-класу

Мийки самообслуговування Christ Compact

Бюджетні мийки самообслуговування Compact – це модульні, компактні і недорогі автомийки, які підійдуть для обмежених за площею ділянок або ж в якості додаткової установки для авто дилерів, СТО або АЗС.

Ще одним варіантом установки є так звані «em>“комбіновані автомийки”, які поєднують роботу автоматичного порталу або тунелю та мийки самообслуговування. На європейському ринку сьогодні відзначається стрімке зростання попиту на такі послуги. Їх популярність пов’язана з сезонністю попиту: в теплі місяці клієнти воліють мити машини самостійно, а в холодну пору користуватися послугами автоматичної мийки.

Якщо ви плануєте відкрити мийку самообслуговування в якості додаткової послуги Compact просто ідеальне рішення.

 • Вона може бути змонтована у вигляді відкритого майданчика без навісного даху, що стоїть окремо з критими мийними боксами або як додаткова конструкція на вже діючої автомийці.
 • Основна відмінність Compact – це звичайно ж ціна. Перегородки між боксами виконані з більш економічних матеріалів, встановлено обладнання бюджетного класу.
 • Захист циркуляції води від замерзання дозволила значно скоротити витрати на закладку фундаменту. Це значно полегшує модернізацію вже існуючих автомийок.
ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

Мийки самообслуговування Дельта

мойки самообслуживания дельтамойки самообслуживания дельта

Компанія Дельта Кріст Сістемз виробляє і встановлює в Україні автомийки самообслуговування власного виробництва. Це сучасні автомийних комплекси , виготовлені з високоякісних матеріалів і реалізовані повністю «під ключ» , починаючи з розробки технічного проекту і дизайну до здачі автомийки в експлуатацію .
Автомийки оснащені набором преміальних мийних інструментів і сучасними технологіями мийки, що дозволяє нашим автомобілістам отримати «максимум» якості за невеликі гроші.

Мийні засоби з поворотними кронштейнами (Mossmatic, Швейцарія): пінний пістолет, пінна щітка і пістолет високого тиску.

Пульти управління з 6-ю базовими мийними програмами і 6-ма додатковими (за бажанням замовника):

 1. Активна піна
 2. Високий тиск + Шампунь (з нагрівом)
 3. Пінна щітка (з нагрівом)
 4. Ополіскування
 5. Гарячий віск
 6. Ополіскування (ОСМОС)

Мийки самообслуговування Дельта відрізняються високою продуктивністю. Наприклад, автомийка на 5 мийних постів і 4 пости для прибирання салону може одночасно обслуговувати 9 автомобілів.

На автомийках встановлюються популярні в Україні системи водопідготовки для пом’якшення та демінералізації води, які виробляє Дельта.
Уже з перших днів роботи автомийки відзначаються високі показники відвідування мийки, що характерно для всіх регіонів в Україні.

Незаперечні переваги отримує власник мийки самообслуговування:

 • відсутність персоналу, а значить відсутність злодійства, пияцтва, хамства і т.д.
 • клієнт миє сам і задоволений своєю якістю
 • процес розрахунку повністю автоматизований (автомат приймає гроші і видає жетони)
 • все мийні операції знаходяться під контролем (дані можуть передаватися на мобільний телефон власника мийки щогодини)
 • витрати води, електроенергії та хімії на порядок менше, ніж на звичайних ручних мийках.

Все, що залишається власнику – витратити одну годину в день на інкасацію виручки і приведення в порядок мийних постів.

Більше інформації про німецькі мийки самообслуговування CHRIST дивіться на сайті

www.christ.com.ua