Автоматичні мийки Christ

Бренд №1 в Україні

оборудование christ в украине
Christ входит в топ-100 инновационных компаний Германии

Німецька компанія Otto Christ AG вважається дійсно найкращим виробником обладнання для автоматизованої мийки автомобілів. Компанія Кріст, яка була заснована ще в кінці минулого століття, вже близько 60-ти років спеціалізується виключно на виробництві передових систем автоматичної мийки автомобілів і має найвищу репутацію в галузі.

Завдяки розробці нестандартних інженерних рішень і унікальним запатентованим технологіям компанія Christ займає топові місця в рейтингу виробників і входить в топ-100 інноваційних компаній Німеччини, регулярно отримуючи найвищі нагороди в автомийній галузі.

Автоматичні мийки Christ – це сучасне високотехнологічне обладнання бездоганної якості. Перевірені роками надійної експлуатації автомийні портали Christ – це найкращі інвестиції в автомийний бізнес в Україні.

Модельний ряд автоматичних мийок Christ дозволяє задовольнити будь-які потреби клієнта на ринку автомийних послуг, враховуючи всі тенденції розвитку автомобілебудування:

  • обслуговування транспортних засобів будь-яких типів і габаритних розмірів (легкові автомобілі, мікроавтобуси, вантажний і спеціалізований транспорт, громадський автобусний і рейковий транспорт, ж / д транспорт і ін.)
  • Великий вибір мийних програм і опцій з використанням сучасних технологій автоматичної щіточной і безконтактной мийки та сушки.
бесконтактные мойки для легковых автомобилей

Легкові щіточні мийки

Щіточні портальні мийки Christ для автоматичної мийки легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Детальніше

Легкові безконтактні мийки

Безконтактні портальні мийки Christ для автоматичної мийки легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Детальніше

Комбіновані мийки

Комбіновані портальні мийки Christ, які поєднують технології щеточної і безконтактної мийки.

Детальніше

Вантажні щіточні мийки

Вантажні щіточні портальні мийки Christ для вантажних автомобілів і автобусів.

Детальніше
Автоматические туннельные мойки. Продажа в Украине
автоматические автобусные мойки

Легкові тунельні мийки

Тунельні мийки Christ для високошвидкісної автоматичної мийки великого потоку автомобілів, здатні обслуговувати до 150 авто на годину.

Детальніше

Автобусні мийки

Автобусні мийки Christ для високошвидкісної (18 метрів в хвилину!) автоматичної мийки рейсових автобусів та міського транспорту

Детальніше

100% німецька якість і надійність

Вироблено в Німеччині. Автомийний бренд Otto Christ асоціюється зі справжньою німецькою якістю. Вже більше сторіччя компанія Кріст не змінює своїх принципів і традицій – близько 80% всіх комплектуючих виробляються на фірмовому заводі в Німеччині.

Це ключова відмінність Christ від інших виробників на ринку, які основну частину запчастин імпортують і по суті є збирально-монтажними підприємствами.

Виробничі площі концерну займають 84 584 м² Це величезна виробнича територія, на якій працює більше 1 100 співробітників.

Більше 48% від загального обсягу обладнання Christ експортується по всьому світу. Широка мережа дистриб’юторів в більш 30 країнах зосереджена в основному в західній частині Євросоюзу. Щорічне збільшення оборотів на ринку, а сьогодні це понад 124 млн. Євро на рік, лише підтверджують лідерство Christ на ринку автомийного обладнання.

Дельта установила более 250 автомоек Christ в Украине

Компанія Дельта є ексклюзивним дистриб’ютором і імпортером фірми Otto Christ в Україні c 2002 року. Протягом більш 18ти років Дельта беззастережно посідає перше місце з продажу та встановлення автоматичних мийок Christ на ринку СНД.

За цей час встановлено понад 250 автоматичних мийок. Сьогодні вони успішно експлуатуються на найбільших в Україні мережах АЗС та автомийок, наприклад, ОККО (встановлено 35 мийок), Паралель (28 автомийних порталів і 8 автомийок самообслуговування), БРСМ (5 автомийок самообслуговування) і ін.

Наші клієнти

Більше інформації про німецькі автоматичні мийки CHRIST дивіться на сайті

www.christ.com.ua