Вантажні та автобусні мийки

Автоматичні портальні мийки Otto Christ, Німеччина
для вантажних автомобілів і автобусів

обладнання christ в Україні
Понад 50 років компанія Otto Christ AG (Німеччина) розробляє найбільш передові технології в галузі автоматичної мийки автомобілів. У тому числі автоматичні мийки для вантажних автомобілів, автобусів і транспортних засобів промислового призначення.

Автоматичні вантажні мийки Christ отримали визнання від кращих європейських виробників вантажних автомобілів – MAN, Scania, Mercedes, Volvo, DAF, Iveco та ін.

Ці надійні високопродуктивні установки відрізняються неперевершеною якістю мийки. Самохідний, повністю автоматичний мийний портал надійної і міцної конструкції виконаний з оцинкованої сталі, стійкої до корозії протягом 50-60 років.

Висока продуктивність може досягати 18 метрів в хвилину. Вантажні мийки оснащені трьома щітками (1 верхньої і 2 бічними) з електронним управлінням. Сила притиску щіток встановлюється в залежності від контурів вантажного автомобіля, що забезпечує найефективнішу і при цьому дбайливу мийку.

MAGNUM

3-х щіточна автоматична портальна мийка для вантажних автомобілів і автобусів.
Швидкість мийки 6-8 авто за годину

MAGNUM 5

5-ти щіточна автоматична портальна мийка для вантажних автомобілів і автобусів
Швидкість мийки 8-12 авто за годину

TAURUS

3-х щіточна автоматична портальна мийка для вантажних автомобілів і автобусів.
Швидкість мийки 6-8 авто за годину

автоматические автобусные мойки

ECOBUS

Найпродуктивніші автобусні мийки – до 60 автобусів на годину ! Це швидка і якісна мийка великого парку пасажирського транспорту перед виїздом на лінію.

Портали оснащені 2 хімічними реагентами (шампунь + сушильний віск) з системою дозування. Вбудовані дозуючі насоси гарантують точне дозування хімії в кожному контейнері. Налаштування для витрат хімії легко регулюються за допомогою пульта управління.

Термінал управління з широким вибором мийних програм для вантажних автомобілів : «Вантажний автомобіль з причепом», «Автобус + дзеркала», «сідельні тягачі» і ін.

Підвісна магістраль забезпечує акуратне зберігання шлангів і кабелів, їх захист від перегинів і, відповідно, збільшений термін служби.

Велика кількість опції дозволяють налагодити роботу автомийки з найбільшою ефективністю при мінімальних витратах.

Автомийні опції

Арка змочування і попередньої мийки. Попереднє змочування і нанесення хім.реагентов розм’якшують бруд і готують вантажні автомобілі до основної мийки, що значно збільшує її ефективність.

Арка високого (JETSTREAM) або середнього тиску – найефективніша система попереднього миття. 50 точкових струменів води під високим тиском (51бар) подаються через форсунки, які вбудовані в арку та коливаються, акуратно збиваючи бруд до початку щіточної мийки.

Ворс для щітокХ-подібний поліетилен в стандартній комплектації, Sensofil + – спінений поліетилен для дбайливого миття, ідеально підходить для акуратної мийки транспорту з рекламною поклейкою, Sensotex + – надміцний текстиль для частих мийок, Teddytex – мікроволокно для самої делікатної мийки.

Мийник днища для вантажних автомобілів – рухома платформа з вбудованими форсунками (до 25-ти штук) високого тиску 51 бар і системою автоматичного визначення довжини транспорту.

Позиціонування транспорту поставляється в двох видах: механічна система позиціонування і світлофор.
Вбудовані фотодатчики автоматично визначають положення автомобіля, і, відповідно до цього, на светодіоідном дисплеї виводиться зображення з зазначенням, яку дію слід виконати в даний момент.

Направляючі труби забезпечують автомобілям великої довжини (фурам, тролейбусам тощо.) правильну позицію і вирівнювання для пересування під час мийки. Оптимальна кількість: 2 труби на в’їзді і 2 на основний мийці.