Дельта встановила вантажну мийку Christ Magnum для Автолюкс в м.Київ
25.08.2020
Дельта встановила вантажну мийку Christ для нового Сервіс-Центру MAN в м.Житомир
18.09.2020

Дельта встановила другу безконтактну автоматичну мийку Christ для мережі ОВІС в м.Харків

Компанія Дельта встановила 2-у за рахунком автоматичну безконтактну мийку AQUATUS німецької фірми Christ для мережі АЗС ОВИС в м.Харків. Мережа АЗС ОВИС, яка сьогодні налічує 51 АЗС в Харкові і Харківській області, Сумській та Полтавській областях пропонує великий спектр послуг для своїх клієнтів, серед яких топовими є автомийних послуги.

Перша портальна мийка від німецької фірми Christ, яку компанія Дельта змонтувала для мережі ОВИС ще в 2004р, була автоматична щіточна мийка Primus. За весь час успішної 17-річної експлуатації автомийки, щіточний автомийний портал Christ зарекомендував себе з найкращого боку як висококласне і надійне обладнання і дозволив власникам мережі ОВІС залучити великий потік постійних клієнтів.

У 2019 р. керівництво компанії ОВІС прийняло рішення не просто оновити модель портальної мийки, а перейти на більш сучасну технологію мийки. Установка автоматичної безконтактної мийки Christ Aquatus дозволило мережі ОВІС надавати клієнтам ще більш високоякісний сервіс, враховуючи тенденції розвитку автомобільного ринку і попит на автомийних послуги.

Вже через рік експлуатації Aquatus, компанія ОВІС придбала ще один портал Aquatus, який компанія Дельта успішно змонтувала і вже ввела в експлуатацію.

Сьогодні обидві мийки успішно обслуговують клієнтів у м.Харків за адресами:

  • АЗК «ОВІС» вул. Клочківська, 98-А
  • АЗК «ОВІС» вул. Чкалова, 2-В

Ми вітаємо свого клієнта з запуском другої безконтактної автомийки Кріст і запрошуємо всіх водіїв скористатися висококласними автомийних послугами на АЗС ОВІС в м.Харків.